FOLIA POLIPROPYLENOWA

           Folia polipropylenowa charakteryzuje się wysoką przezroczystością oraz transparentnością, która decyduje o estetyce opakowania końcowego, niską przepuszczalnością pary wodnej a także substancji zapachowej. Kolejnym atutem folii jest wysoki poziom wytrzymałości mechanicznej. Zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami oraz niekorzystnym wpływem zmiennych czynników klimatycznych jak wilgoć.

           Znajduje zastosowanie przede wszystkim w pakowaniu wyrobów spożywczych (pudełek herbaty, kawy), artykułów piekarniczych i cukierniczych, warzyw i owoców. Doskonale nadaje się do bezpośredniego pakowania kwiatów, wyrobów galanteryjnych oraz wyrobów tekstylnych. Doskonale sprawdzi się również przy pakowaniu kosmetyków, zabawek oraz artykułów komputerowych (np. płyt kompaktowych). Świetnie nadaje się jako materiał opakowaniowy gazet i artykułów papierniczych jak i w branży poligraficznej. Istnieje możliwość wykonania nadruku jak również laminowania. Folia polipropylenowa charakteryzuje się także cechami poślizgowymi i antyblocking, co pozwala na przetwarzanie w automatach pakujących.  W zależności od potrzeb klienta folia polipropylenowa występuje jako folia transparentna, biała (tzn. wybielona w masie) czy też metalizowana.

Naszą folię sprzedajemy w postaci rolek robioną pod indywidualne parametry klienta. Wykonujemy wagi według życzenia klienta. Produkt posiada dopuszczenie do kontaktu z żywnością i jest stosowany przez wielu odbiorów w Polsce oraz Europie.

 

Występuje w postaci:

folia polietylenowa taśma
TAŚMA
PÓŁRĘKAW
folia polietylenowa rękaw folrok
RĘKAW

szerokości folii polipropylenowej:

od 50 mm -1000 mm 

grubości folii polipropylenowej:

od 20 mikronów – 50 mikronów

W zależności od potrzeb pakowania występuje w formie folii bez możliwości rozciągania bądź w formie termokurczliwej. Wagi rolek wykonujemy wg życzenia klienta.

Dodatkowo serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Ponadto posiadamy bogatą ofertę na inne folię do pakowania,

w której każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje również możliwość składania

zamówień telefonicznie bądź mailowo. Potrzebne informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

W razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem przy wyborze najkorzystniejszych i najtańszych rozwiązań. Postaramy się pomóc. Zapraszamy!