Folia polipropylenowa (polipropylen)

           BOPP orientowana dwuosiowo.

           Folia polipropylenowa charakteryzuje się wysoką przezroczystością oraz transparentnością, która decyduje o estetyce opakowania końcowego, niską przepuszczalnością pary wodnej a także substancji zapachowej. Kolejnym atutem folii jest wysoki poziom wytrzymałości mechanicznej. Zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami oraz niekorzystnym wpływem zmiennych czynników klimatycznych jak wilgoć.

           Znajduje zastosowanie przede wszystkim w pakowaniu wyrobów spożywczych (pudełek herbaty, kawy), artykułów piekarniczych i cukierniczych, warzyw i owoców. Doskonale nadaje się do bezpośredniego pakowania kwiatów, wyrobów galanteryjnych oraz wyrobów tekstylnych. Doskonale sprawdzi się również przy pakowaniu kosmetyków, zabawek oraz artykułów komputerowych (np. płyt kompaktowych). Świetnie nadaje się jako materiał opakowaniowy gazet i artykułów papierniczych jak i w branży poligraficznej. Istnieje możliwość wykonania nadruku jak również laminowania. Folia polipropylenowa charakteryzuje się także cechami poślizgowymi i antyblocking, co pozwala na przetwarzanie w automatach pakujących.

Naszą folię sprzedajemy w postaci rolek robioną pod indywidualne parametry klienta.Produkt posiada dopuszczenie do kontaktu z żywnością i jest stosowany przez wielu odbiorów w Polsce oraz Europie.

 

Występuje w postaci:

TAŚMA

PÓŁRĘKAW

RĘKAW

Dostępne szerokości:

od 50 mm -1000 mm 

Dostępne grubości

od 15mikronów – 40 mikronów

W zależności od potrzeb klienta występuje folia transparentna, biała (wymielona w masie) oraz metalizowana.

Wagi rolek  wg życzenia klienta

Nie wiesz jaką folię potrzebujesz? Nie masz pewności co do wymiaru, grubości, formy? Zadzwoń, napisz! Służymy pomocą. +48 577- 771- 008 Zamknij

×
×

Koszyk