Folia stretch ręczna i maszynowa

Rodzaje folii stretch

                        Folia stretch jest to wielowarstwowa folia rozciągliwa produkowana przede wszystkim na bazie folii polietylenowej o niskiej gęstość. W naszej ofercie znajdą Państwo  dwa rodzaje folii: folię stretch ręczną i maszynową  służącą do zabezpieczania (owijania) palet oraz drobnych przesyłek. Jednym z atutów jest klejąca powierzchnia folii, dzięki czemu można nałożyć wiele warstw ochronnych.  Taka warstwa może służyć jako zabezpieczenie przed zarysowaniem powierzchni bądź zamortyzowaniem uderzenia.  Jest to jeden z powodów, dla których bardzo chętnie wykorzystuje się ją do pakowania przesyłek, zarówno o regularnych jak i nieregularnych kształtach. Dzięki małej grubości i wysokiej wytrzymałości chroni  i stabilizuje ładunek podczas transportu przed uszkodzeniem lub ewentualnym przesunięciem, a także wilgocią, deszczem oraz brudem. Folia stretch jest najbardziej niezawodnym i  ekonomicznym sposobem pakowania produktów. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, w różnych szerokościach i grubościach. Dostępne są również inne warianty rozciągu folii (od 150 % – 250%). Na życzenie klienta wykonujemy różne wagi i grubości oferowanego produktu.

OFERTA FoliI stretch ręcznEJ

folia stretch reczna folrok

Folia stretch ręczna służy do ręcznego owijania towarów. Dostępna w różnych optymalnych wariantach rozciągliwości. Świetnie sprawdza się w celu zabezpieczenia towarów o mniejszych gabarytach. Chroni przed kurzem, pyłem i wilgocią.

Dodatkowo na życzenie klienta możemy wykonać folię z innymi parametrami

 

Folia stretch  dostępna w kolorze transparentnym oraz czarnym

Standardowa szerokość: 500 mm

Standardowa grubość: 23 mikrony

oferta Folii stretch maszynowej

Folia stretch maszynowa stosowana do zabezpieczania i owijania towarów za pomocą urządzeń owijających. Stosowana głównie do ochrony produktów na paletach w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem mechanicznym, wilgocią czy też w celu  uniknięcia przemieszczenia towaru.

Dodatkowo na życzenie klienta możemy wykonać folię z innymi parametrami.

Folia dostępna w kolorze transparentnym oraz czarnym.

Standardowa szerokość: 500 mm

Standardowa grubość: 23 mikrony

Rozciąg 250 %

folia stretch maszynowa folrok

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Dodatkowo przygotowaliśmy bogatą ofertę na różnego rodzaju folie do pakowania produktów. Istnieje również możliwość składania zamówień telefonicznie bądź mailowo. Potrzebne informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

W razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem przy wyborze najkorzystniejszych i najtańszych rozwiązań.

Zapraszamy!