Folia stretch
ręczna i maszynowa

Rodzaje folii stretch

                        Folia stretch jest to wielowarstwowa folia rozciągliwa produkowana przede wszystkim na bazie folii polietylenowej o niskiej gęstość. W naszej ofercie znajdą Państwo  dwa rodzaje folii: folię stretch ręczną i maszynową  służącą do zabezpieczania (owijania) palet oraz drobnych przesyłek. Jednym z atutów jest klejąca powierzchnia folii, dzięki czemu można nałożyć wiele warstw ochronnych.  Taka warstwa może służyć jako zabezpieczenie przed zarysowaniem powierzchni bądź zamortyzowaniem uderzenia.  Jest to jeden z powodów, dla których bardzo chętnie wykorzystuje się ją do pakowania przesyłek, zarówno o regularnych jak i nieregularnych kształtach. Dzięki małej grubości i wysokiej wytrzymałości chroni  i stabilizuje ładunek podczas transportu przed uszkodzeniem lub ewentualnym przesunięciem, a także wilgocią, deszczem oraz brudem. Folia stretch jest najbardziej niezawodnym i  ekonomicznym sposobem pakowania produktów. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, w różnych szerokościach i grubościach. Dostępne są również inne warianty rozciągu folii (od 150 % – 250%). Na życzenie klienta wykonujemy różne wagi i grubości oferowanego produktu.

OFERTA FoliI stretch ręcznEJ

folia stretch reczna folrok

Folia stretch ręczna służy do ręcznego owijania towarów. Dostępna w różnych optymalnych wariantach rozciągliwości. Świetnie sprawdza się w celu zabezpieczenia towarów o mniejszych gabarytach. Chroni przed kurzem, pyłem i wilgocią.

Dodatkowo na życzenie klienta możemy wykonać folię z innymi parametrami

 

Folia stretch  dostępna w kolorze transparentnym oraz czarnym

Standardowa szerokość: 500 mm

Standardowa grubość: 23 mikrony

oferta Folii stretch maszynowej

Folia stretch maszynowa stosowana do zabezpieczania i owijania towarów za pomocą urządzeń owijających. Stosowana głównie do ochrony produktów na paletach w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem mechanicznym, wilgocią czy też w celu  uniknięcia przemieszczenia towaru.

Dodatkowo na życzenie klienta możemy wykonać folię z innymi parametrami.

Folia dostępna w kolorze transparentnym oraz czarnym.

Standardowa szerokość: 500 mm

Standardowa grubość: 23 mikrony

Rozciąg 250 %

folia stretch maszynowa folrok

W zależności od potrzeb pakowania występuje w formie folii bez możliwości rozciągania bądź w formie termokurczliwej. Wagi rolek wykonujemy wg życzenia klienta. Dodatkowo serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Ponadto posiadamy bogatą ofertę na inne folię do pakowania,

w której każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje również możliwość składania

zamówień telefonicznie bądź mailowo. Potrzebne informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

W razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem przy wyborze najkorzystniejszych i najtańszych rozwiązań. Postaramy się pomóc. Zapraszamy!