Folia polietylenowa
polietylen (pe)

Folia polietylenowa należy do jednych z mocniejszych folii stosowanych w celu zabezpieczenia towaru podczas transportu.  Folia polietylenowa jest folią bezwonną,  odporną na pękanie w temperaturach zamrażania (-70 stopni) , nie zawiera substancji szkodliwych oraz toksycznych.  Nadaje się do pakowania produktów o regularnych i nieregularnych kształtach.

Znajduje szerokie zastosowanie w pakowaniu zgrzewek a także pakietów zbiorczych  (butelek z napojami, puszkami, słoikami, kosmetykami, zniczami, pudełkami). Folia polietylenowa ma właściwości termokurczliwe co zdecydowanie ułatwia proces pakowania. Stosowana jest również w branży spożywczej, posiada niezbędny atest do kontaktu z żywnością. Nadaje się doskonale do pakowania artykułów meblarskich, ogrodniczych, budowlanych czy też samochodowych.

Folię polietylenową tłoczymy pod indywidualne zamówienie klienta. Pomagamy również dopasować odpowiednią szerokość i grubość w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość wyboru formy folii. W naszej ofercie folia występuje w trzech podstawowych formach:  postać taśmy, półrękawa wraz z możliwością zakładek oraz forma rękawa.

Woreczki i reklamówki z folii polietylenowej

W naszym asortymencie znajdą Państwo także szeroką gamę woreczków foliowych oraz różnego typu reklamówek z folii polietylenowej w wielu wymiarach i grubościach. Możliwość wyprodukowania woreczków oraz reklamówek według indywidualnych zaleceń klienta. Dodatkowo istnieje możliwość spersonalizowania reklamówek (własne logo, dane kontaktowe).

Zdecydowanie stawiamy na jakość korzystając tylko z dobrych granulatów.

 
 


Występuje w postaci:

PÓŁRĘKAW

TAŚMA

RĘKAW


DostępnE W szerokoścI:

150 mm -1100 mm 

Dostępne grubości:

20 mikronów  – 200 mikronów

W zależności od potrzeb klienta folia polietylenowa występuje w formie folii bez możliwości rozciągania bądź w formie termokurczliwej.

Wagi rolek  według życzenia klienta.

 

 

Trzymamy na stanie niektóre szerokości i grubości. Dostępne folie znajdziesz w zakładce SKLEP.

Jeśli jesteś zainteresowany folią polietylenową zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.  Potrzebne informacje znajdziesz w zakładce – KONTAKT.

Postaramy się pomóc.

Zapraszamy

Nie wiesz jaką folię potrzebujesz? Nie masz pewności co do wymiaru, grubości, formy? Zadzwoń, napisz! Służymy pomocą. +48 577- 771- 008 Zamknij

×
×

Koszyk