Folia polietylenowa

Oferta folii polietylenowej

            Należy do jednych z mocniejszych folii stosowanych w celu zabezpieczenia towaru podczas transportu.  Folia polietylenowa jest folią bezwonną,  odporną na pękanie w temperaturach zamrażania (-70 stopni) , nie zawiera substancji szkodliwych oraz toksycznych.  Nadaje się do pakowania produktów o regularnych i nieregularnych kształtach.

Znajduje szerokie zastosowanie w pakowaniu zgrzewek a także pakietów zbiorczych  (butelek z napojami, puszkami, słoikami, kosmetykami, zniczami, pudełkami). Folia polietylenowa ma właściwości termokurczliwe co zdecydowanie ułatwia proces pakowania. Stosowana jest również w branży spożywczej, posiada niezbędny atest do kontaktu z żywnością. Nadaje się doskonale do pakowania artykułów meblarskich, ogrodniczych, budowlanych czy też samochodowych.

Folię polietylenową tłoczymy pod indywidualne zamówienie klienta. Pomagamy również dopasować odpowiednią szerokość i grubość w zależności od potrzeb klienta. Istnieje możliwość wyboru formy folii. W naszej ofercie folia występuje w trzech podstawowych formach:  postać taśmy, półrękawa wraz z możliwością zakładek oraz forma rękawa.

Folia polietylenowa: woreczki i reklamówki

W naszym asortymencie znajdą Państwo także szeroką gamę woreczków foliowych oraz różnego typu reklamówek z folii polietylenowej w wielu wymiarach i grubościach. Możliwość wyprodukowania woreczków oraz reklamówek według indywidualnych zaleceń klienta. Dodatkowo istnieje możliwość spersonalizowania reklamówek (własne logo, dane kontaktowe).

Zdecydowanie stawiamy na jakość korzystając tylko z dobrych regranulatów.

 
 

FOLIA POLIETYLENOWA


folia polietylenowa:

PÓŁRĘKAW
folia polietylenowa taśma
TAŚMA
folia polietylenowa rękaw folrok
RĘKAW


Dostępne szerokoścI folii polietylenowej:

50 mm -2500 mm 

Dostępne grubości folii polietylenowej:

20 mikronów  – 200 mikronów

W zależności od potrzeb pakowania występuje w formie folii bez możliwości rozciągania bądź w formie termokurczliwej. Wagi rolek wykonujemy wg życzenia klienta.

Dodatkowo serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Ponadto posiadamy bogatą ofertę na inne folię do pakowania,

w której każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje również możliwość składania

zamówień telefonicznie bądź mailowo. Potrzebne informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

W razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem przy wyborze najkorzystniejszych i najtańszych rozwiązań. Postaramy się pomóc. Zapraszamy!