Folia poliolefina termokurczliwa

Oferta folii poliolefiny

             To pięciowarstwowa wytrzymała folia termokurczliwa nadająca się do uniwersalnego pakowania produktów o regularnych i nieregularnych kształtach. Folia ta kurczy się pod wpływem ciepłego powietrza zapewniając przy tym idealnie zapakowany produkt. Pełni funkcje ochronną, zachowując również walory estetyczne opakowania. Charakteryzuje się wysoką przeźroczystością, połyskiem oraz znakomitą kurczliwością używaną w stosunkowo niskich temperaturach.  Folia poliolefina termokurczliwa jest folią bezwonną co pozytywnie wpływa na wygodę pracy oraz na produkt, który pakujemy.  Sam opakowany produkt nie przejmuje smaku folii ponieważ folia go nie posiada.

              Folia poliolefina termokurczliwa jest produktem całkowicie bezpiecznym do pakowania artykułów spożywczych takich jak pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, owoce i warzywa. Posiada atest BRC co uprawnia do kontaktu z żywnością.  Ze względu na pełniące funkcje nadaje się także do pakowania przemysłowego (artykuły papiernicze, zabawki, kosmetyki, płyty CD, książki, upominki). Folia poliolefina jest najczęściej używaną folią do pakowania produktów oraz stała się świetną alternatywą dla folii PVC.

Poliolefina jest folią ekologiczną, zatem łatwo poddaje się wtórnemu przetworzeniu. W 100 % nadaje się do recyklingu. Podczas procesu zgrzewania oraz utylizacji nie są emitowane do środowiska żadne szkodliwe oraz toksyczne opary. Poliolefina jest folią bezpieczną dla zdrowia oraz dla środowiska naturalnego.

W naszym asortymencie znajdą Państwo folię poliolefinę w różnej gamie szerokości oraz czterech grubościach. (patrz poniżej) Występuje w dwóch podstawowych formach półrękawa jak i taśmy. Oferujemy także poliolefinę z możliwością mikroperforacji oraz perforacją na gorąco. Doskonale nadającą się do pakowania produktów gorących, świeżych warzyw i owoców czy też jaj, dzięki czemu produkt nie paruje oraz zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza zapakowanego produktu.


 

 


Dostępne szerokości folii poliolefiny

od 150 mm -1300 mm

Dostępne grubości folii poliolefiny

  • 13 mikronów
  • 15 mikronów
  • 19 mikronów
  • 25 mikronów

Dostępne formy folii poliolefinowej

Folia poliolefina

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje również możliwość składania zamówień telefonicznie bądź mailowo. Potrzebne informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

W razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem przy wyborze najkorzystniejszych i najtańszych rozwiązań.

Postaramy się pomóc.

Zapraszamy

×
×

Koszyk