O FIRMIE

5/5
            FOLROK jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą w branży opakowaniowej, która specjalizuje się w produktach z tworzyw sztucznych. Dzięki współpracy ze znanymi i cenionymi firmami szybko zdobywamy trwałą pozycję na rynku polskim oraz zagranicznym.
Wizytówką firmy jest przede wszystkim profesjonalna obsługa, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.  Stawiamy na ciągły rozwój, aby zaspokoić rosnące potrzeby klientów oraz obecny rynek, a naszą strategią jest wysoka jakość folii oraz zróżnicowany asortyment związany z szeroko pojętym pakowaniem w atrakcyjnej cenie.  Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Dodatkowo możemy się pochwalić, że nasza folia nadaję się w 100% do recyklingu, nie emitując przy tym szkodliwych i toksycznych oparów do atmosfery podczas spalania folii. Ponadto staramy się podążać w kierunku wyznaczanym przez najnowsze technologie oraz trendy w kategorii produkcja / opakowania.
 
 

 

Nigdy nie stoimy w miejscu, idziemy do przodu w poszukiwaniu perfekcyjnych rozwiązań w dziedzinie pakowania produktów.

WYRÓŻNIA NAS

wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

krótkie terminy realizacji

solidnie zapakowana dostawa

dopasowanie do klienta, wykonujemy folię pod indywidualne zamówienie klienta

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą a w razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem przy wyborze najkorzystniejszych i najtańszych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy.

×
×

Koszyk