O FIRMIE

FOLROK jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą w branży opakowaniowej, która specjalizuje się w ekologicznej folii poliolefinie termokurczliwej, recyklingowej folii polietylenowej oraz folii polipropylenowej. Dzięki współpracy ze znanymi i cenionymi firmami szybko zdobywamy trwałą pozycję na rynku polskim oraz zagranicznym.

Wizytówką firmy jest przede wszystkim profesjonalna obsługa, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.  Stawiamy na ciągły rozwój, aby zaspokoić rosnące potrzeby klientów oraz obecny rynek, a naszą strategią jest wysoka jakość folii oraz zróżnicowany asortyment związany z szeroko pojętym pakowaniem w atrakcyjnej cenie.  Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Dodatkowo możemy się pochwalić, że nasza folia nadaję się w 100% do recyklingu, nie emitując przy tym szkodliwych i toksycznych oparów do atmosfery podczas spalania folii. Ponadto staramy się podążać w kierunku wyznaczanym przez najnowsze technologie oraz trendy w kategorii produkcja / opakowania.

Nigdy nie stoimy w miejscu, idziemy do przodu w poszukiwaniu perfekcyjnych rozwiązań w dziedzinie pakowania produktów.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje również możliwość składania zamówień telefonicznie bądź mailowo.

Potrzebne informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

W razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem przy wyborze najkorzystniejszych i najtańszych rozwiązań.

Postaramy się pomóc.

Zapraszamy