FOLIA POLIOLEFINA TERMOKURCZLIWA

             Poliolefina jest to pięciowarstwowa wytrzymała folia termokurczliwa nadająca się do uniwersalnego pakowania produktów o regularnych i nieregularnych kształtach. Folia ta kurczy się pod wpływem ciepłego powietrza zapewniając przy tym idealnie zapakowany produkt. Pełni funkcje ochronną, zachowując również walory estetyczne opakowania. Charakteryzuje się wysoką przeźroczystością, połyskiem oraz znakomitą kurczliwością w stosunkowo niskich temperaturach.  Folia poliolefina termokurczliwa jest folią bezwonną co pozytywnie wpływa na wygodę pracy oraz na produkt, który pakujemy.  Sam opakowany produkt nie przejmuje smaku folii ponieważ folia go nie posiada.

              Jest produktem całkowicie bezpiecznym do pakowania artykułów spożywczych (pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, owoce i warzywa). Posiada atest BRC co uprawnia do kontaktu z żywnością.  Ze względu na pełniące funkcje nadaje się także do pakowania przemysłowego (artykuły papiernicze, zabawki, kosmetyki, płyty CD, książki, upominki). Folia poliolefina jest alternatywą dla folii PVC.

Poliolefina jest folią ekologiczną, zatem łatwo poddaje się wtórnemu przetworzeniu. W 100 % nadaje się do recyklingu. Podczas procesu zgrzewania oraz utylizacji nie są emitowane do środowiska żadne szkodliwe oraz toksyczne opary. Poliolefina jest folią bezpieczną dla zdrowia oraz dla środowiska naturalnego.

W naszym asortymencie znajdą Państwo folię poliolefinę w różnej gamie szerokości oraz czterech grubościach. (patrz poniżej) Występuje w dwóch podstawowych formach półrękawa jak i taśmy. Oferujemy także poliolefinę z możliwością mikroperforacji oraz perforacją na gorąco. Doskonałą do pakowania produktów gorących, świeżych warzyw i owoców czy też jaj, dzięki czemu produkt nie paruje.

Zachęcamy do złożenia zamówienia telefonicznie bądź mailowo.(KONTAKT)

ZAPRASZAMY

 

 

 

Występuje w postaci:

PÓŁRĘKAW

TAŚMA


Dostępne szerokości:

od 150 mm -1000 mm

Dostępne grubości:

  • 13 mikronów
  • 15 mikronów
  • 19 mikronów
  • 25 mikronów

Nie wiesz jaką folię potrzebujesz? Nie masz pewności co do wymiaru, grubości, formy? Zadzwoń, napisz! Służymy pomocą. +48 577- 771- 008 Zamknij

×
×

Koszyk