Torby papierowe z uchwytem skręcanym są jednym z najwygodniejszych i coraz częstszych sposobów wybieranych podczas pakowania produktów.  Wśród oferowanych produktów powodzeniem cieszą się torby ze skrętnymi rączkami, ze względu na większy udźwig oraz większą gramaturę od toreb z uchwytem płaskim. Wykonane są z wysokogatunkowego  papieru o bardzo wytrzymałej strukturze z solidnymi uchwytami, które również są  z  papierowego sznurka.  Znajdują zastosowanie w sklepach do pakowania prezentów, zakupów a także dużych marketach czy też gastronomii. Wykonane są w całości z recyklingu, a po zużyciu nadają się do ponownego odzysku. Torby w 100% ekologiczne.

W asortymencie posiadamy torby w kilku wymiarach i kolorach. Wykonujemy torby gładkie w dwóch kolorach (brązowe, białe). Istnieje również możliwość spersonalizowania toreb indywidualnym autorskim nadrukiem.

Torby papierowe doskonale sprawdzają się także jako modny dodatek oraz nośnik reklamowy. Mogą być znakomitą alternatywą dla zwykłych, plastikowych reklamówek.

 

 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.  Potrzebne informacje znajdziesz w zakładce

KONTAKT.

Przyjmujemy zamówienia na torby papierowe i wysyłamy na całą Polskę.

Sam decydujesz jak będzie wyglądać Twoja torba papierowa. My jedynie pomożemy Ci aby Twój produkt prezentował się tak jak sobie tego wymarzyłeś.

 Postaramy się pomóc.

Zapraszamy.